<We_can_help/>

What are you looking for?

>Ekibimiz
TEDxKaleiçi

Bizler Kimiz?

TEDxKaleiçi ailesi olarak, bu organizasyonun bir parçası olup faaliyet gösteren gönüllü bir ekibiz. Yaratıcı fikirler ortaya atıp, beyin fırtınası yapıp bir sonuç elde ederiz. Fikir alışverişi yapıp birbirimize gerektiğinde yardımcı oluruz. Kuratörümüz öncülüğünde,  event managment, social media,speaker team,  marketing,  gibi kendi içimizde iş bölümlerine ayrılıp, elimizden gelenin en iyisini ortaya çıkartırız.

  • SOSYAL MEDIA TEAM

Arı gibi çalışan ekibimizin sosyal medya grubu, sizlerle sosyal medya hesaplarımızdan  yaptığımız ve yapacağımız etkinlikleri en sıra dışı ve yaratıcı şekilde sunup bilgi almanızı sağlar. Temamıza uygun afiş , video ve  sosyal medya tasarımlarını büyük bir emekle hazırlarlar. Özellikle etkinlik günü fotoğraf- video çekimini heyecanla sizlerle paylaşırlar.

  • MARKETING TEAM

Etkinlik aralarında sunulan ikramlardan marketing ekibimiz sorumludur. Sahne tasarımında kullanılacak olan malzemeleri ya da herhangi satın alacağımız materyali  araştırıp bizlere fiyat araştırması yapan ekiptir. Sayısal hesaplama mantığını muhteşem kullanan bir ekiptir.

Siz değerli TEDx’erler için harekete geçip, sınırları yok edip durmadan üretip “paylaşmaya değer fikirler”i sizlere sunmak için severek, disiplinli bir şekilde ve heyecanla çalışan ve sizleri çok seven bir ekibiz!

  • EVENT MANAGEMENT TEAM

Baktıkları her yerde acaba “fuaye alanı için bunu yapsak nasıl olur?” diye düşünen ekiptir. Etkinlik günü fuaye alanında gördüğünüz her çeşit tasarım ve fotoğraf çekindiğiniz alanı yaratan ekip event managmenttir. Sahne tasarımının planını yapıp, sahne için gerekli malzemelerini alıp tasarlayan, etkinlikte size verilen hatıra eşyalarını hazırlayan  ve size en iyi şekilde yansıtmaya çalışan ekiptir.

  • SPEAKER TEAM

Konuşmacı ekibimiz; etkinlik öncesi katılacak olan konuşmacılarımızı belirler. Onlarla iletişim halinde olurlar ve etkinlik günü konuşma yapacak olan konuşmacılarımızı karşılarlar ve onlarla ilgilenirler. Kuliste ihtiyaçları olursa ya da bir sorun olursa speaker  team hemen usta bir şekilde olaya müdahale eder ve konuşmacılarımızla  büyük bir memnuniyetle ilgilenirler.

Sorry, no posts matched your criteria.